Cennik usług popularnych ras, w klasycznych fryzurach - obejmuje psy zadbane i zrównoważone psychicznie

 

Przedziały cenowe wynikają z różnic w strukturze i gęstości szaty w obrębie rasy oraz czasochłonności wykonania dobranej fryzury. Ostateczną kwotę groomer może ustalić przed zabiegiem, po oględzinach psa i konsultacji z klientem.

 

  • psy problemowe (nadmiernie lękliwe i/lub agresywne) - cena może wzrosnąć do 50% ceny usługi

  • nie przyjmuję agresywnych dużych psów oraz agresywnych kotów

  • psy wystawowe,zwierzaki zaniedbane - ceny ustalane indywidualnie

Z dbałości o najwyższą jakość wykonuję usługi kompleksowe -  przed strzyżeniem lub trymowaniem sierść i skóra są przygotowywane do zabiegu poprzez kąpiel i stylizację włosa. Zawsze kontroluję też długość pazurów i przycinam w miarę potrzeby, usuwam nadmiar sierści z kanału słuchowego. Jeżeli klient chce zrezygnować z części usługi, powinien poinformować groomera w trakcie umawiania wizyty. Groomer w takim przypadku może zrezygnować z jej wykonania. W przypadku z rezygnacji z części zabiegu (np. obcięcia pazurów, kąpieli) cena nie ulega obniżeniu. 

Psy skołtunione rozczesywane są na koszt właściciela lub strzyżone bardzo krótko. Nie ma możliwości finezyjnego strzyżenia nierozczesanej sierści. Dbamy przede wszystkim o dobrostan psa.

kąpiel - obejmuje przynajmniej dwukrotne mycie profesjonalnymi kosmetykami dobranymi do potrzeb danego włosa, odżywienie szaty, suszenie ze stylizacją oraz perfumowanie, w miarę potrzeb usunięcie nadmiaru martwej sierści

 

trymowanie - cena obejmuje psy regularnie trymowane (tzw. rolling coat), zalecamy trzymanie się harmonogramu ustalonego przez groomera

WSZYSTKIE ZABIEGI WYKONYWANE SĄ PRZEZ GROOMERA Z TYTUŁEM MISTRZOWSKIM W ZAWODZIE!

 

cennik.21.png

Cennik stanowi zaproszenie do zawarcia umowy, a nie ofertę w myśl Kodeksu cywilnego.

cennik21a.png

copyright: Fur Design, Małgorzata Lipka